fbpx

Yurtdışına Mobilya Gönderimi

GÖNDERİM SÜRECİ

Yurtdışına gönderimi yapılan mobilyalar genellikle; yatak odası takımı, yemek odası takımı, koltuk takımı, çocuk ve genç odası takımları ve yaylı yatak grubu ürünleri olarak görülmektedir. Bu ürünlerin üretimi İnegöl’de yapılmaktadır.

YURTDIŞINA NASIL MOBİLYA GÖNDERİYORUZ?

Farklı bir konuda sorunuz olursa bize iletişim sayfasından ulaşabileceğinizi unutmayın.

Nakliye aracından ürünleri alma ve eve çıkarma işlemi alıcıya aittir.

Eviniz şehirde nakliye aracının giremeyeceği yoğun nüfus ve trafik akışının bulunduğu bölgedeyse ürünleriniz evinize en yakın güvenli noktaya bırakılır. Bu durum size bildirilir. O noktadan evinize taşıma işlemi alıcıya aittir.

HANGİ ÜLKELERE MOBİLYA GÖNDERİYORUZ?

Almanya | Fransa | Belçika | Avusturya | Bulgaristan | İsviçre | İngiltere | Azerbaycan | Hollanda | Danimarka

KARŞILAŞILABİLECEK SORUNLAR VE ÇÖZÜMLER

Üretimi tamamlanan ürünler kalite kontrolden geçmektedir. Ürünlerin araca yüklenmesi ve taşıma sırasında oluşabilecek hasarlar Möbelinegöl garantisi altındadır. Ürünlerin eksiksiz ve sağlam bir şekilde evinize teslim edilmesi garanti altındadır. Kurulum ve ürünlerinizin odanıza kadar taşınması sizin sorumluluğunuzda olduğu için o noktalarda meydana gelebilecek hasarlar garanti altında değildir. Garanti altında olan hususlarda parça temini ya da değişimi Möbelinegöl tarafından yapılacaktır. Detaylı bilgi için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

EVİNİZE GELEN ÜRÜNLERİN TAŞIMASI VE KURULUMU NASIL YAPILIR?

Evinize çıkardığınız ürünlerin kurulum işlemi için gereken kurulum şemaları paketlerin içerisinde mevcuttur. Kurulum işlemi alıcı tarafından yapılacaktır. Siz veya bölgenizde bulunan kurulum görevlisi tarafından mobilyalarınızın kurulumu yapılabilir. Ürün kurulumu sırasında zorlandığınız noktalarda uzman Möbelinegöl ekibini sesli veya görüntülü görüşme ile arayarak yardım isteyebilirsiniz.

YURTDIŞINA GÖNDERİM BEDELİ NE KADAR TUTAR?

Web sitemizde bulunan fiyatlar Türkiye teslim fiyatlardır. Yurtdışı teslimat için nakliye ve gümrük bedeli fiyatlara dahil değildir. Yurtdışı teslimatlarda nakliye bedeli hesaplanırken sipariş verilen ürünlerin paketli şekilde metreküp cinsinden hacimlerine göre hesaplama yapılır. En düşük gönderim ücreti 450 Euro’dan başlamaktadır. Bu başlangıç fiyatıdır. 3,5 metreküplük hacim fiyatına göre hesaplanmıştır. Alacağınız ürünlerin metreküp cinsinden hacmi 3,5 metreküpten fazla ise 450 Euro’ya ilave olarak her metreküp için 125 Euro nakliye bedeli ilave edilir. Örneğin siparişlerinizin toplam hacmi 10 metreküp ise 1250 Euro nakliye bedeli hesaplanır. Bu hesaplama şekli ve verilen örnekler Almanya bölgesi içindir. Farklı ülke ve şehirlerde farklı ücretler çıkabilmektedir. Fiyatlandırma için en güncel ve doğru bilgiyi müşteri temsilcimizden alabilirsiniz.
X
Şimdi Bize Ulaşın