fbpx

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Firmamız 2016 yılında Mobilya ve Ev Tekstili sektörü ile ticaret hayatına başladı. 2016 yılından itibaren İnegöl Mobiliyum Avm’de hizmet vermekteyiz.

YILLIK TECRÜBE
0 +
MEMNUN MÜŞTERİ
0 b+
ÜRÜN SATIŞI
0 b+
ÖDÜL
0 +
bosa store img30 505 532
Biz Kimiz?

Başarılar İle dolu 6 yıl

Möbelinegöl olarak her geçen gün pazardaki payını ciddi ölçüde büyütmekte, değerli müşterilerinin firmamıza olan ilgisi ve izlediğimiz ticari politikaya duyduğu güven ile doğrudan ilişkili olduğunun, kuruluşumuzdan bu yana bilincindeyiz. Başarılar ile dolu 6 yılın ardından emin adımlar ile yoluna devam etmekte olan Möbelinegöl, bu yolda bizi yalnız bırakmayan siz değerli müşterilerine minnettardır.

İnegöl Mobilyası’nın en seçkin örnekleri, modern koltuk takımları, yatak odası takımı modelleri, yemek odası takımı modelleri ve yüzlerce kaliteli mobilya modelleri uygun fiyat ve üstün hizmet anlayışı ile evinize geliyor. Möbelinegöl`de beğendiğiniz mobilya modelleri tüm Türkiye’ye ve teslimat ve çoğu bölgede kurulum hizmetiyle sizlerle buluşuyor.

Avrupanın birçok yerine satışımız vardır. Memleketinden alisveris yapmanin mutluluğunu yasayabilirsiniz. Hemen modellerimizi inceleyin, ayrıcalığımızı yaşamaya başlayın.

Türkiye için tüm şehirlere

Çoklu alımlarda fırsatlar

1 gün içinde dönüş

X
Şimdi Bize Ulaşın